Haber

Edremit Belediyesi’nden genç sporcuya destek

Başkan Yardımcısı Tayfun Canlı’dan genç atlete tam destek!

Edremit Belediyesi gençlerin yanında olmaya devam ediyor. Edremit Belediye Lider Yardımcısı Tayfun Canlı gelecek vaat eden atlet gençlerin belediye olarak yanlarında olduklarını söz etti.

Edremitli tenisçi 17 yaşındaki Yağız Baygın ulusal tenis turnuvalarındaki onlarca birinciliği ve aldığı madalyalarla gayesi olan 18 yaş tenis ulusal grubu oyuncusu olma yolunda ilerliyor. Edremit Belediyesi’nin dayanağıyla ulusal ekip yolunda basamakları çıkmaya devam eden 12. sınıf öğrencisi Yağız, Edremit Belediye Lider Yardımcısı Tayfun Canlı’yı ziyaret etti.

Edremit’in sporda başarılı bir ilçe olduğunu vurgulayan Edremit Belediye Lider Yardımcısı Tayfun Canlı, “Her şeyden önce kendim de uzun yıllar spor yapmış bir ağabeyi olarak genç kardeşimize desteğimizi esirgemeyeceğimizi belirtmek istiyorum. Edremit’imizden milli takıma bir kardeşimizi göndermek için belediyemizin desteği her zaman arkasında olacak. Kariyerinde kendisine başarılar diliyor, daha çok madalyayı Edremit’imize kazandırmasını bekliyorum. Bölgemizden daha çok Yağızlar yetişmesini temenni ediyorum. Yolun açık olsun Yağız.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu