Teknoloji

Instagram’a Saniyeler İçinde Çıkartma Oluşturabilen Yeni Bir Özellik Geliyor

Dünyanın en tanınmış sosyal medya platformlarından biri olan Instagram çok yakında sizlerle. yeni bir özelliğe Bir araya geliyor gibi görünüyor. Platformun bir numaralı ismi Adam Mosseri tarafından yapılan açıklamaya göre Instagram, yakın zamanda yepyeni bir çıkartma oluşturma aracına kavuşacak. Bu araç; Rastgele bir görüntüdeki bir nesne otomatik olarak bunu bir çıkartmaya dönüştürmeksağlayacak.

Apple’ın iOS ekosisteminde oldukça kullanışlı bir çıkartma oluşturma aracı var. Rastgele bir fotoğraftaki bir nesneye bakarsanız Eğer basılı tutarsan Çıkartmaları otomatik olarak oluşturursunuz. Instagram’ın yeni çıkartma oluşturma aracının amacı budur. benziyor . Kullanıcılar sadece birkaç dokunuşla kendi benzersiz etiketlerini oluşturabilecekler.

Instagram’ın yeni çıkartma oluşturma aracı şöyle görünecek:

Instagram’ın yeni özelliği, gönderi veya hikaye oluşturduğumuz sayfada kullanıma sunulacak. Kullanıcı gönderisini düzenlerken “Çıkartmalar” seçeneğine dokunduğunda ” Yaratmak” yeni bir seçenek göreceksiniz. Bu seçeneğe dokunan kullanıcı, çıkartmaya dönüştürmek istediği fotoğrafı seçecektir. otomatik olarak tespit Bu özellik saniyeler içinde çıkartmalar oluşturacaktır. Kullanıcı bu çıkartmayı dilediği gibi kişiselleştirip gönderisine yerleştirecektir.

Adam Mosseri, Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağına dair bir açıklama yapmadı. Ama senin özelliğin hala test aşamasında Öyle olduğunu biliyoruz. Buradan yakın gelecekte tüm kullanıcıların bu yeni özelliğe sahip olacağını çıkarımını yapabiliriz. Özellik mevcut olduğunda Makaralı Hikayeler eşsizÇıkartmalarla dolu olacak.

cat-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu